Yaz Üniversitesi

Öncelikle AEGEE, bir tatil acentası değildir. Tatil acentasından daha fazlasıdır. Arkadaşlarınızla birlikte gidebilir misiniz? Başvurular bireysel yapılır, birlikte gitme şansınız olabilir fakat garantisi yoktur. Yaz Üniversitesi, yeni insanlarla tanışmak, az bir ücretle gezmek, dil öğrenmek, yeni kültürler keşfetmek demektir.

Yaz Üniversitesi’ne (SU) ne zaman/ nasıl başvurulur?

Başvurular 19 Mart-2 Mayıs 2018 tarihleri arasında AEGEE üyesi olarak Intranet hesabınız ile www.aegee.org/su adresinden yapabilirsiniz.

Yaz Üniversite’si ne kadara mal olur?

Yıl içerisinde belirlenen 15 TL’yi geçmeyecek bir başvuru ücreti vardır. Başvurunuzun onaylanması için öceden belirlenen tarihe kadar bu ücreti vermiş olmanız gerekmektedir. Genel olarak yaklaşık 2 hafta sürecek bir Yaz Üniversitesi €190 (€14/gün) civarındadır. Peki bu ücrete neler dahil? Konaklama, en az günlük 2 öğün yemek, sosyal program ve eğitim ücreti. Yaz üniversitesinin yapıldığı kente ulaşım ücreti size aittir.

 

Üyelik:

ODTÜ’nün her iki akademik döneminin ilk iki haftası, AEGEE-Ankara’nın ODTÜ MM-120’deki ofisine gelerek, üyelik ücreti karşılığında üye olabilirsiniz. Ayrıca, Sıkça Sorulan Sorular kısmında cevabını aradığınız soruları bulabilirsiniz.

Linkler:

    • Facebook Sayfaları

https://www.facebook.com/AEGEE.Ankara

  • Bloglar aegee-ankara.blogspot.com
  • Twitter twitter.com/aegee_ankara
    • AEGEE-Europe Sayfası

http://www.aegee.org/